Ben alma tedavisi

Ben aldırma tedavisi

BEN ALDIRMA

 

Cildimiz dermis, epidermis ve bağ doku katmanlarından oluşmakta, bizi çevresel şartlara karşı korumaktadır. Dolayısıyla dış etkenlerden en çok cildimiz etkilenmektedir bu nedenle de özellikle korunmalı ve her hangi bir istenmeyen durumla karşılaşıldığında vakit kaybetmeden dermatoloji uzmanlarıyla görüşülmelidir. Cildimiz üzerinde özellikle sonradan oluşan lekelenme ve benler hem dış etkenler hem de iç rahatsızlıklar sebebiyle oluşabilmektedir. Bu etmenler sonucu oluşan semptomların tanı ve teşhisi sağlık açısından çok önemlidir.

Vücudumuzun herhangi bir yerinde, farklı renk ve boyutlarda benler oluşabilir. Çoğu zaman bu benler rahatsızlık oluşturmayabilir. Fakat kontrol amaçlı, vücudumuzu tanımamız ve benlerimizin durumunu öğrenmemiz için sonradan çıkan benleri kontrol etmekte fayda vardır. Kontrolleriniz sonucunda olağan dışı durumlar görülmesi halinde dermatoloji uzmanlarına başvurarak tıbbi kontrollerinizi yapmanız gerekmektedir.

Güneş bilindiği gibi zararlı ışınlar göndermektedir. Atmosferin zararlı ışınları filtre eder fakat güneşin dik geldi öğle saatlerinde atmosfer zararlı ışınları tam filtre edemez ve bu Zaralı ışınlar cildimize ulaşır. Cildimize ulaşan zararlı ışınlar yıllar içerisinde normal ciltte ve koyu renkli benlerde birikir, hücrelerin yapısının bozulmasına, zamanla iyi huylu benlerin kötü huylaşmasına neden olabilmektedir. Kanserleşme ihtimali olmaktadır fakat cilt kanseri her bende oluşacak diye bir durum söz konusu değildir. Yine de her ihtimali göz önünde bulundurarak değişim gördüğünüz benlerinizden ben aldırma işlemi ile kurtulabilirsiniz.

Ben aldırma uygulaması teknolojinin de sağladığı kolaylıkla kısa sürede gerçekleşip sona erebilmektedir. Gün içerisinde işinizden de kopmadan basit bir uygulama ile risksiz bir şekilde benlerinizden kurtulabilirsiniz. Ben tedavisi işlemi sadece uzman kişiler tarafından yapılması gerektiğinden profesyonel yardım almanız faydalı olacaktır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s